Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
BJÖRN WESSMAN. "Isis", Färgetsning, signerad och numrerad 43/50.
84326. BJÖRN WESSMAN. "Isis", Färgetsning, signerad och numrerad 43/50.
25x38,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
25x38,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gomér & Andersson Linköping
812