Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
SKULPTUR, glas, katt, Sea Glasbruk, signerad.
843196. SKULPTUR, glas, katt, Sea Glasbruk, signerad.
Höjd 15 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
3 107