ESAIAS THORÉN. Färglitografi. Signerad, daterad -67 och numrerad 95/125.

84311. ESAIAS THORÉN. Färglitografi. Signerad, daterad -67 och numrerad 95/125.

45 X 55 cm.

21 cm lång repa. Revor och tejprester i överkant. Oramad.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 X 55 cm.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 746