MICHAEL PODULKE. Färgetsning.

MICHAEL PODULKE. Färgetsning.
842748. MICHAEL PODULKE. Färgetsning.

"Enchanted Bird", signerad och numrerad 95/260, 33x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 464