BYRÅ MED STENSKIVA, Rokoko stil, 1900-talets mitt.

84210. BYRÅ MED STENSKIVA, Rokoko stil, 1900-talets mitt.

Svängd bukig form, tre lådor. Fanerad, intarsia, rombformad dekor, mässingsbeslag. Grön konturerad stenskiva. Nyckel finns.
Längd 88 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 82 cm.

Smärre fanerskador. En låda med invändig färgfläck. Stenskiva med minimalt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 88 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 82 cm.

Antal besök: 1 015