RAKSPEGEL, 18/1900-tal.

RAKSPEGEL, 18/1900-tal.
842031. RAKSPEGEL, 18/1900-tal.

Enligt uppgift möjligen från Ökna, Småland.
Höjd ca 61 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 61 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 307