Bestående av: bord, pallar 2 st, lampbord 2 st, speglar 2 st, bordets mått: längd 101, bredd 59, höjd 47 cm, speglarnas höjd ca 62, bordens höjd 54, pallarnas höjd 35 cm.
Slitage, repor.
Slitage, repor.