OKÄND KONSTNÄR. Landskapsmotiv med kurtiserande par, olja på duk, signerad och daterad Nilsson 1920.

84161. OKÄND KONSTNÄR. Landskapsmotiv med kurtiserande par, olja på duk, signerad och daterad Nilsson 1920.

59 x 89 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 89 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 373