PARTI VAPEN, 6 delar, mestadels replikor.

84152. PARTI VAPEN, 6 delar, mestadels replikor.

Längd ca 50-102 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 50-102 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 043