BANG & OLUFSEN, skivspelare, Beosound Ouverture, modellnr 2631, 1990-tal.

841271. BANG & OLUFSEN, skivspelare, Beosound Ouverture, modellnr 2631, 1990-tal.

Höjd ca 36 cm
Fjällkontroll medföljer.

BeoSound Ouverture.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Högtalare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36 cm
Fjällkontroll medföljer.

BeoSound Ouverture.

Antal besök: 8 382