KANNA; keramik, Ingrid Atterberg, Upsala Ekeby.

84124. KANNA; keramik, Ingrid Atterberg, Upsala Ekeby.

Signerad Abg (egen verkstad), höjd 25,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 599