OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsningar, 2 st, daterade 1913.

841213. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsningar, 2 st, daterade 1913.

Personer till häst. Oidentifierad signatur. 13x16 cm samt 18x13 cm.

Mindre fläckar samt gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre fläckar samt gulnade.

Antal besök: 351