KAFFESERVISDELAR, 12 delar, porslin, "Blå blomst", Royal Copenhagen.

84109. KAFFESERVISDELAR, 12 delar, porslin, "Blå blomst", Royal Copenhagen.

Bestående av: 7 koppar med fat, sockerskål med lock, 2 askfat, smörfat, tändsticksskål.

Bruksslitage, 2 naggade delar och udda kopp medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 714