AGEDYNA, Skåne, 1800-tal.

AGEDYNA, Skåne, 1800-tal.
841067. AGEDYNA, Skåne, 1800-tal.

längd 110 cm, bredd 46 cm
Möjligen Opphämta/Krabbasnår.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 110 cm, bredd 46 cm
Möjligen Opphämta/Krabbasnår.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 570