OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

841026. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

Personer på parkbänk, signerad R.S, och daterad -45, 30x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 308