SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
840687. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd ca 118 cm.

Slitage. Renoverat. Senare laddstake.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 118 cm.

Antal besök: 4 934