PARTI KERAMIK, 23 delar, möjligen Wilhelm Kåge.

84066. PARTI KERAMIK, 23 delar, möjligen Wilhelm Kåge.

Höjd mellan 3-8,5 cm. Ett fat stämplat Gustavsberg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 854