MÄRKLIN, tågsats 81861 mini-club, originalkartong.

840149. MÄRKLIN, tågsats 81861 mini-club, originalkartong.

Innehåller diverse räls, transformator, instuktionsbok och vagnar. 4 st Märklin mini-club tåg och vagnar medföljer, nr 8701 samt 8700.

Bruksslitage, set ej komplett/saknar delar. Mindre skador. Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 403