DRINKVAGN, trä, 1900-tal.

DRINKVAGN, trä, 1900-tal.
839649. DRINKVAGN, trä, 1900-tal.

Längd ca 78, bredd 45, höjd 85,5 cm.

Slitage, repor, hjul något lösa med torkat gummi.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 419