VOLVO, PV 210 Duett, 1965.

VOLVO, PV 210 Duett, 1965.
839632. VOLVO, PV 210 Duett, 1965.

Volvo 21134 E

Originalskick.
Modellår: 1965
Motor: V18
Dragkrok

Bilen är sommarkörd, besiktad, godkänd och körklar.
Diverse tillbehör så som solskydd, reservdelar, PV Duett kuriosa samt Volvo PV litteratur medföljer

Vid vinnande bud avhämtas bilen efter tidsbokning med Kolonn.

Originalskick.
Mindre läckage på en huvudbromscylinder, bör åtgärdas.
Bilen säljs i befintligt skick med mindre lackskador och repor.
Besiktningsprotokoll: se bild.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Volvo 21134 E

Originalskick.
Modellår: 1965
Motor: V18
Dragkrok

Originalskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 15 214