Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skog, olja på duk, signerad E.Rylander.
839599. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skog, olja på duk, signerad E.Rylander.
ca 38x54 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 38x54 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
662