SLAGBORD samt BLOMSTERHYLLA, 1900-tal.

83950. SLAGBORD samt BLOMSTERHYLLA, 1900-tal.

Slagbordet med låda, längd 35+54+54, bredd 70, höjd 75. Blomsterhyllan i smide längd 58, djup 27, höjd 114.

Bruksslitage. Skivan med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 241