TRÄDGÅRDSBORD, med gjutjärnsfot, 1900-tal.

83919. TRÄDGÅRDSBORD, med gjutjärnsfot, 1900-tal.

Diameter 55, höjd 72 cm.

Slitage, färgbortfall, skador/rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 55, höjd 72 cm.

Antal besök: 1 200