PIDESTAL, porslin, Rörstrand, 1900-talets början.

83900. PIDESTAL, porslin, Rörstrand, 1900-talets början.

Höjd 52 cm.

Slitage, glasyrkrackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm.

Slitage, glasyrkrackelyrer.

Antal besök: 825