GOLVLAMPOR 2 st, gulmetall, 1900-talets andra hälft.

83887. GOLVLAMPOR 2 st, gulmetall, 1900-talets andra hälft.

Total höjd 152 cm.

Slitage, smärre skador/bucklor, senare el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 152 cm.

Antal besök: 918