PELARBORD samt SKÅP, 1900-tal.

838742. PELARBORD samt SKÅP, 1900-tal.

Skåp, höjd 68 cm, diameter 43 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 258