SOFFA, "Fabiola", Bröderna Andersson.

838603. SOFFA, "Fabiola", Bröderna Andersson.

Stomme av mahogny. Fast stoppad rygg, lösa plymåer i sits. Längd 192 cm. Brickmärkt.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 009