STOL, "Bamboo 90/3", Burgess Engineered Furniture, England, 1980-tal.

83858. STOL, "Bamboo 90/3", Burgess Engineered Furniture, England, 1980-tal.

Turkoslackerat stål. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 784