SERVISDELAR, 4 delar, porslin, "Ostindia", Rörstrand.

83849. SERVISDELAR, 4 delar, porslin, "Ostindia", Rörstrand.

Kaffekopp med fat.
Såsskål. Längd 18 cm.
Gräddkanna. Höjd 7 cm.
Liten terrin med lock. Diameter 16, höjd 9,5 cm.

Lätt bruksslitage. Nagg på kaffefat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekopp med fat.
Såsskål. Längd 18 cm.
Gräddkanna. Höjd 7 cm.

Antal besök: 643