DRAGSPEL, Hohner Bjarnes Special, 1900-tal.

838449. DRAGSPEL, Hohner Bjarnes Special, 1900-tal.

Väska medföljer.
Längd 34 cm.

Bruksslitage. repor mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska medföljer.
Längd 34 cm.

Antal besök: 1 085