SEKRETÄR, med senare vitrinöverdel, omkring 1800.

83832. SEKRETÄR, med senare vitrinöverdel, omkring 1800.

Vitrinöverdelen 1900-tal, nyckel finns, längd 110, bredd 53, höjd 210 cm.

Slitage, repor, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 784