SERVISDELAR, 7 st, "Rivoli" samt "Rando" Rörstrand, "Bellis" samt "Dukat" Karlskrona Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.

838208. SERVISDELAR, 7 st, "Rivoli" samt "Rando" Rörstrand, "Bellis" samt "Dukat" Karlskrona Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.

Tillbringare "Rivoli"
2 delar "Rando"
2 tallrikar "Bellis"
2 tallrikar "Dukat".

Bruksslitage. Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillbringare "Rivoli"
2 delar "Rando"
2 tallrikar "Bellis"
2 tallrikar "Dukat".

Antal besök: 1 979