SKRIVBORD, 1900-tal.

SKRIVBORD, 1900-tal.
83812. SKRIVBORD, 1900-tal.

Med utdragbar sidoskiva samt läderklädd skiva med bläckhorn. Längd 121 bredd 70 höjd va 77 cm.

Slitage. Fläckar. fanerskador. Stötmärken. Läder delvis löst, senare kompletterat. Ställvis blekt. Glasinsats till bläckhorn saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
83812. SKRIVBORD, 1900-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 893