ERIK "KIRRE" LÖNNEGREN. Väggmålning, 9 delar, Kalmarmotiv, signerade.

837963. ERIK "KIRRE" LÖNNEGREN. Väggmålning, 9 delar, Kalmarmotiv, signerade.

Höjd ca 110 cm Bredd ca 120 2 st, Stora
Mindre mellan ca 90 cm längd ca 108 cm 7 st
Målade på Masonit.

Åldersslitage, Färgbortfall, Hål efter spik.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målade på Masonit.

Antal besök: 736