FICKURSTÄLL, renässansstil, ARMBANDSUR och SMYCKEN, bl.a. silver.
83789. FICKURSTÄLL, renässansstil, ARMBANDSUR och SMYCKEN, bl.a. silver.
Armbandsur, 2 st, Primax och Alpina.
Brosch och nål, silver.
Hänge, silver och markasiter.
Mynt/brosch, 2 kr Oscar II - Drottning Sofia 6 juni 1857-1907.
Etui, Certina.
Amulett, gulmetall.
Armbandsur med skador och slitage.
Mynt, smycken med slitage.
Text bakom fickurställ.
Amulett med slitage och bucklor.
Brosch och nål, silver.
Hänge, silver och markasiter.
Etui, Certina.
Amulett, gulmetall.
Mynt, smycken med slitage.
Text bakom fickurställ.