PARTI KERAMIK, 18 delar, bland annat "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

83770. PARTI KERAMIK, 18 delar, bland annat "Vinranka", Arthur Percy, Gefle.

4 delar, "Vinranka", Arthur Percy,
2 väggfat, Dorothy Clough.
Skålfat, Gefle.
9 årstallrikar med slottmotiv, Gefle
2 figuriner, häst samt sköldpadda.

Slitage, krackelyrer, missfärgningar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 väggfat, Dorothy Clough.
Skålfat, Gefle.

Antal besök: 1 280