SMYCKEN, 5 delar, silver bl.a. filigran.

83758. SMYCKEN, 5 delar, silver bl.a. filigran.

3 armband, längd ca 17-19 cm.
Broscher, 2 st, längd ca 3-5 cm.

Bruksslitage. Armband med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 armband, längd ca 17-19 cm.

Antal besök: 2 275