VÄGGLAMPA, rödlackerad metall, GK Typ 28, 1940/50-tal.
837414. VÄGGLAMPA, rödlackerad metall, GK Typ 28, 1940/50-tal.
Höjd 29 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 29 cm.
Ytslitage.
652