KARMSTOL, teak, troligtvis Danmark, 1900-talets andra hälft.

83731. KARMSTOL, teak, troligtvis Danmark, 1900-talets andra hälft.

Med brun klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med brun klädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 979