Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
PER SKOGLER. Landskap, olja på pannå, signerad.
837086. PER SKOGLER. Landskap, olja på pannå, signerad.
ca 21,5x26,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 21,5x26,5 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
544