VÄGGPENDYL, rokoko, 1700-tal.

VÄGGPENDYL, rokoko, 1700-tal.
836803. VÄGGPENDYL, rokoko, 1700-tal.

Höjd ca 90 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Mindre dekorsläpp. Möjligen senare bakstycke. Fäste till pendel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 90 cm.

Antal besök: 4 836