Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
STRÖARE, 3 st, porslin, möjligen Turi Design, Norge, 1900-talets mitt.
836554. STRÖARE, 3 st, porslin, möjligen Turi Design, Norge, 1900-talets mitt.
Höjd ca 10-16 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 10-16 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
480