BORD samt STOLAR, 2 st, 18-1900-tal.

83651. BORD samt STOLAR, 2 st, 18-1900-tal.

Bordets längd 87, bredd 54, höjd 76 cm, stolarnas höjd 92 cm.

Slitage, saknas en bit av ryggbrickan på ena stolen, senare bemålat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 486