VÄGGKLOCKA, 1800-tal.

VÄGGKLOCKA, 1800-tal.
836511. VÄGGKLOCKA, 1800-tal.

Höjd exklusive pendel 45 cm.

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
836511. VÄGGKLOCKA, 1800-tal.

Höjd exklusive pendel 45 cm.

Antal besök: 1 355