SAMLING SILVERFÖREMÅL, bland annat Finland, total vikt tillsammans 280 gram.

836474. SAMLING SILVERFÖREMÅL, bland annat Finland, total vikt tillsammans 280 gram.

Servettringar, skedar bland annat.

Bruksslitage. gåvoinskriptioner. Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 162