GUNNAR WENNERBERG, servis, 50 delar, "Gunnar", Gustavsberg, jugend, 1905-1909.

83641. GUNNAR WENNERBERG, servis, 50 delar, "Gunnar", Gustavsberg, jugend, 1905-1909.

3 tallrikar 23,5 cm, 24 tallrikar 21 cm, 7 assietter 17 cm, 4 assietter 14,5 cm, 6 djupa tallrikar 24 cm, 6 uppläggningsfat, några delar från 1900-talets mitt.

Bruksslitage, någon nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, någon nagg.

Antal besök: 8 362