GERT ASPELIN. "Under vattnet I". Olja på pannå. Signerad och daterad 1964.

83607. GERT ASPELIN. "Under vattnet I". Olja på pannå. Signerad och daterad 1964.

32x35,5 cm.

Gert Aspelin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

32x35,5 cm.

Gert Aspelin (Född 1944)

Antal besök: 1 018