ELISABETH MUNTHE. Landskap och stilleben 4 st. 1970-80-tal.

83602. ELISABETH MUNTHE. Landskap och stilleben 4 st. 1970-80-tal.

Olja duk.41X33- 67X60 cm. Signerade o daterade 1977-84.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 644