GOLVUR, allmoge, urtavla märkt A.A.Mora, 1800-tal.

83598. GOLVUR, allmoge, urtavla märkt A.A.Mora, 1800-tal.

Lod, pendel samt nyckel finns.
Höjd ca 218 cm.

Slitage, färfbortfall, renoverad/kompletterad, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 218 cm.

Antal besök: 1 311