VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

83596. VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 762